Fotbalový oddíl

Fotbalový oddíl se účastní soutěží Mužů a mládeže. Mužské oddíly mají dva týmy, mládež tři týmy a navíc organizuje i dětskou školičku.

Ladův národopisný soubor z Hrusic

Ladův národopisný soubor z Hrusic zahájil s požehnáním pana Mgr. Josefa Lady ml. činnost v září 2013. Soubor je spolkem dětí, rodičů a přátel z Hrusic a okolí, který si předsevzal oživit a uchovat tradice lidové hmotné a duchovní kultury Ladova kraje.

Volejbalový oddíl

Scházíme se každý pátek od sedmi hodin večer v místní Sokolovně. Hrajeme jen tak pro radost. Chcete si zahrát? Neváhejte dorazit!

Florbalový oddíl

Florbal u nás hrají děti, mládež, ženy a muži. Pokud se k nám chcete přidat, přijďte mezi nás. Termíny, kdy nás můžete v sokolovně najít naleznete v aktuálním rozpisu na kartě SOKOLOVNA. Těšíme se na vás!